Tootegrupid

Meist

 

RoseFranklin on välja kasvanud Orieni e-poest, mis loodi 2015. aasta 3.märtsil Tartus. Kõik meie ilukaubamaja tooted tulevad otse tehasest, valmistatud hoole ja armastusega. Tagame, et Sinuni jõuavad kvaliteetsed ja ainult originaaltooted. Kõik kosmeetikatooted, mida meie sortimendist leiad on registreeritud Euroopa Liidu kosmeetikatoodete teavitamise portaalis (CPNP), tooted on läbinud kõik ohutustestid ja nende toime on teaduslikult tõestatud. Loomseid katsetusi ei ole tehtud. Meie kasvavas sortimendis on tooted tuntud Lõuna-Korea ja Taiwani brändidelt- It'S SKIN, ENature, Leaders, Shills ja palju teisi ülemaailma tuntud brände. 2019 aastal lisandus meie valikusse Lõuna-Korea eliitklassi kuuluv spaa bränd Shnagpree ja Jaapani esimesed pehmed tuuled hakkasid meie poole liikuma. Suure rõõmu ja uue energiaga oleme 2020 aastas. 

MISSIOON- Me teame, et ilu tähendus sinu jaoks on väga isiklik. Sul on ainulaadne nahk ja stiil, järgid värskemaid ilutrende, kuid tänapäeva ilumaastikul on infot palju ning sinu jaoks sobiliku toote leidmine võib olla aeganõudev. Meie eesmärk on olla sinu parim sõber, kes aitab sul ilumaailmas paremini orienteeruda ja avastada uusi ilutrende. Oleme olemas, et paremini mõista sinu vajadusi ja aidata sul teha kõige teadlikumad iluotsused. Läbi meie on sul võimalik avastada Korea tipptasemel nahahoolduse saladusi. Räägi meile, mida soovid, armastad või vajad. Meie kuulame ja aitame muuta su iluprotseduurid ideaalseks.

ILU KÕIGILE! - Koreas on kaunis nahk ilu ja hea tervise tunnuseks. Sajandeid on Korea naised katsetanud erinevaid valikuid, et olla loomulikult kaunid. Peamiselt kasutati kohalikust loodusest leiduvaid koostisosi, millest valmistati ilutooteid. Tänaseks piiluvad kõik ilunautlejad Korea poole, soovides samuti neid imelisi tooteid, mille toime on silmaga nähtav ja tõestatud. Nõudlus Korea ilutoodete vastu on olnud hüppeline ja valik, mis on ka juba Euroopasse jõudnud, üsna kirju. Enne ostu veendu, et tegemist oleks originaaltootega ja müüja oleks usaldusväärne. 

Hea teenindus ja rõõmsad kliendid on meile olulised. Võta meiega julgesti ühendust, kui vajad nõuannet kauba valimisel, abi seoses tellimusega või oskad anda soovitusi meie teenuse paremaks muutmiseks. Oleme teie jaoks olemas!

 

                                     

   

 

 

 

 Monika Pensa- K-Beauty maaletooja aastast 2015