Tootegrupid

Tigude võidujooks kosmeetikamaailmas

19.03.2017 / 0 kommentaari
Tigude võidujooks kosmeetikamaailmas
Vana-Kreekas kasutati teolima seedetrakti haavandite ning köha raviks. Hippocrates olla soovitanud purustatud tigude ja hapupiima segu nahapõletike korral.
 
Uuesti avastati teolima (mutsiin) suurepärased omadused nahale Tšiili teokasvatajate poolt, kes käitlesid tigusid Prantsusmaa toiduainete turu jaoks. Teokasvatajate nahk paranes kiiresti ning armideta, muutudes pehmeks ja siledaks. Viimaste aastatega on teolima kindlustanud endale hinnatud koha kosmeetikatööstuses.
 
Teod eritavad liikumisel lima, see kaitseb neid päikese, bakterite ja kriimustuste eest. Teolima kogumisel tigusid ei kahjustata, kogutakse kokku vaid neist mahajäänud sekreet - see hõbedaselt läikiv rada, mida vahel märkame koduaiaski.

Sekreet (Helix Aspera Muller Glycoconjugates) sisaldab erinevaid nahale vajalikke aineid. Toitvad vitamiinid ning proteiinid aitavad eemaldada surnud naharakke ja osaleb uute rakkude moodustamisel. Kollageen ja elastiin annavad nahale elastsuse. Nahka koorivat ja poore ahendavat toimet omab glükoolhape, mis osaleb naha uuenemisprotsessis. Glükoolhape aitab lisaks ka teistel aktiivainetel imenduda ning ühtlustab jumet. Allantoiinil on kaitsev, rahustav ja taastav mõju ning see aitab lukustada niiskuse ning tugevdada rakkude struktuuri. It'S SKIN tooted sisaldavad 21% puhast teolima sekreeti. Suhtarv 21% on valitud põhjalike uuringute ja testide alusel ning tagab optimaalse efekti naharakkude taastamisel ja nahapinna niisutamisel. Teolima sisaldavaid tooteid soovitatakse akne, punetuse, põletuse, pigmendilaikude, armide ja kortsude puhul. Head tulemust on saadud ka rasedusaegsete venitusarmide vähendamisel. Tulemuse ilmnemiseks peaks tooteid kasutama vähemalt 2 nädalat. Ilusalongi Maribell SPA teenuste nimekirjast võib aga leida ka teoteraapia, kus näole pannakse 5-6 tigu. Teod teevad nahal liikudes umbes 45 minutit mikrokoorimist ja massaaži, samaaegselt toidavad oma sekreediga naharakke. Iga teraapiaseansi järgselt peavad teod kuni 5 päeva puhkama ja puhastuma, seejärel on nad valmis uueks protseduuriks. 

Teolima sisaldavad tooted kuuluvad Katie Holmes’i ja Madonna lemmikute hulka. 
 
Suvel kõik tigusid korjama! Korraldage seekordne tigude võidujooks oma nahal! Kes näole neid tegelasi lasta ei taha, nendele pakume ehk veidi sümpaatsemaid variante It'S SKIN Prestige Créme d'Escargot tootesarja näol. Prestige Créme d'Escargot on saanud 2014.- 2016. aastal Belgias välja antava Monde Selection kvaliteedi kõrgeima auhinna Grand Gold.  
 
 
 
Kasutatud allikad:
http://www.dailymail.co.uk/femail/article-2019881/Snail-slime-latest-beauty-mollusc-mucus-touted-clear-acne-heal-scars-beat-wrinkles.html
http://www.telegraph.co.uk/sponsored/health/good-life/10508502/snail-slime-healthy-skin.html
http://makeupandbeauty.com/beauty-benefits-of-snail-slime/

Kommentaarid