Tootegrupid

Looduslik kõrgtehnoloogiline nahahooldus

03.06.2018 / 0 kommentaari
Looduslik kõrgtehnoloogiline nahahooldus

Eesti turule on jõudnud selle aasta algusest uus näonahahooldustooteid pakkuv firma E Nature, mis on kuulsa kosmeetika ettevõtte It´S SKINi sõsarfirma.

E Nature ehk Everyone´s Nature, tõlkes igaühe loodus, on Lõuna-Korea looduskosmeetika bränd, mis ühendab endas kõige uuenduslikuma tehnoloogia ja parimad looduslikud toimeained.

E Nature tooted ei sisalda loomset päritolu koostisosi, parabeene, mineraalõlisid ega kunstlikke lõhnaaineid. Tooted on dermatoloogiliselt testitud, loomseid katsetusi pole tehtud ning sobivad kasutamiseks ka veganitele.

Sama oluline nagu on sisu, on ka pakend. Ka seal järgib E Nature oma põhimõtteid. Pakendid on tehtud taaskasutatavatest materjalidest ning prinditud keskkonnasäästliku soja-tindiga.

 

 

Eestis on saadaval neli erinevat E Nature sarja, sealhulgas nende „lipulaev“ - kasemahla sisaldav sari  Birch juice hydro , mis sobib igale nahatüübile, eriti aga kuivale nahale. Kasemahl on kosmeetikatoodetes uus tulija kookosevee kõrval, sisaldades rohkelt proteiine ja antioksüdante ning on nahka rahustava toimega.

 

 

Koreast alguse saanud ja ka Euroopa ilumaailmas aina suuremat populaarsust koguvad lehtmaskid, mida meie kutsume kangasmaskideks, on saadaval ka E Nature valikus.

E Nature kangas-näomaskid ühtlustuvad kenasti näokujuga, on kerged ja pakuvad parimat näonahahooldust, olles samas loodussõbralikud ja biolagunevad.

E Nature toodete ja nende pikemate kirjeldustega saad tutvuda siin.

Kommentaarid