Tootegrupid

Jalutuskäik Shangpree spaa imelises maailmas

23.11.2019 / 0 kommentaari
Jalutuskäik Shangpree spaa imelises maailmas

Kutsun teid jalutuskäigule Shangpree spaa imelisse maailma...

Shangpree Spaa on loodud 1990 aastal ja pea 30 aastat on pakutud Seoulis esmaklassilist nahahooldust ja tippkvaliteetseid tooteid kodus kasutamiseks. 

Oktoobrikuu alguses õnnestus mul külastada Shangpree spaad ja osa saada luksusest, mida ülemaailma tuntud ja eliitklassi kuuluvad inimesed seal koguaeg kogevad ja tagasi tuleva. 

Selleks, et paremini teieni tuua, mis mulle osaks sai, olen oma külaskäigu sammudeks jaganud. Iga samm on oluline ja vajab esiletõstmist.

Kinnitagem nüüd turvavöö ja alustagem teekonda Spangpree spaasse...

 

Shangpree Spaa näohoolduse esimene samm: saabumine

Astudes Shangpree spaa fuajeesse, ootas mind ees igal sammul luksus - kallis puitpõrand ja eriti kvaliteetne puidust mustriline tagasein, pisike õrnalt vulisev veejuga ruumi keskel, kuldsed kapid jalatsitele, kust saab endale jalga pehmed vahetussussid, elegantne diivan ja selle ees olev laud koos sidruni-ingveri teega, mis oli valmis minu saabumiseks. 

Vastu võttis mind isiklikult Kim Ju Eun, kes on spaa juhataja. Ta on kõrgelt hinnatud Korea eliitklassi kuuluvate inimeste, K-POP lauljate ja ülemaailma tuntud kuulsuste seas. Auhinnatud, maailma suurima rahvusvahelise iluteraapia assotsiatsiooni tunnustatud ekspert ja kõrgelt tunnustatud CIDESCO esimehe poolt, ajurveeda ja aroomiteraapia ekspert. 

Algatuseks pakuti sooja ingveri-sidruni teed, mis oli serveeritud südamekujulisse kruusi. Peale tee joomist oli aeg riideid vahetada, isiklike asjade pärast ei pea muretsema, need saab kõik eraldi kappi lukustada. 

 

 

Shangpree Spaa näohoolduse teine samm: nahadiagnostika, et arusaada, millist nahahooldust nahk vajab


Tasasel sussisahinal suunati mind ruumi, kus mängis õrn ja meditatiivne muusika, mis lõi väga lõõgastava ja sooja keskkonna. Masaažilauale pikali heites kaeti mind mõnusalt sooja tekiga.  Keha hakkas väikselt rahunema ja olin valmis retkeks, mida Shangpree oma ilmelises spaa maailmas pakub. Hoolikalt kontrolliti naha seisukorda. Mul on atoopiline dermatiit, mis tähendab rohket niisutamist ja nahk on väga tundlik. Olen viimased aastad enda nahka teadlikult korralikult niisutanud ja õnneks väga suuri naha kuivusest tingitud kahjustusi polnud. Kosmeetik määras ära hoolduse ja selgitas, milliseid tooteid kasutama hakkab. 

Oluline on teada, et Shangpree spaas töötamiseks peavad ilutöötajad ennast esmalt 3 aastat koolitama, enne kui neile antakse luba kliendi eest hoolitseda. Tundsin, et olen heades kätes.

 

Shangpree Spa näohoolduse kolmas samm: puhastus, toniseerimine, niisutamine ja massaaž

Ilutöötaja rääkis kerges inglise keeles, mis lihtsustas arusaamist igast iluhooldusetapist. Esmalt eemaldas ta kogu mu meigi ning lisas toonikut. Peale puhastust pani näole rahustavat  kreemi 

ning 10 minutiks silmadele rohelise tee kompressid. Aga aega ei saa nii sama raisata, samal ajal kui kompress mõjus, hakkas teine teenindaja kuumade rätikutega tegema mulle jalamasaaži. Kui see meeldiv protseduur sai läbi, pandi jalgade ümber õhksurve massaažiaparaat, mida ma polnud varem kunagi näinud ega kogenud.

See on umbes sama tunne kui perearsti juures mõõdetakse vererõhku- tekib hetkeks pinge ja siis rahuneb. Jalga tõmmati nagu pikad plastikust sokid, mille sees erineva rõhuga õhk hakkab jalal erinevaid punkte lainetena liigutama. Protseduuri eesmärgiks on soodustada paremat vereringlust, lisada toonust ja samaaegselt eemaldada pingeallikad. See oli väga meeldiv protseduur, mis kestis pea 30 minutit.

Psss....mulle oleks sobinud kui see oleks ka kauem kestnud. Tõesti väga mõnus ja lõõgastav.

Pärast kompressi eemaldamist ja enne kui liiguti edasi põhisammu juurde, lisas kosmeetik mu nahalemasseerivate liigutustega Shangpree Marine Jewel kapsli imelist õliValmistas nahka ette tõeliseks puhkuseks. 

 

 

Shangpree Spaa näohoolduse neljas samm: kulla modelleeritav mask

Näohooldus, mis minu jaoks valiti, oli Shangpree Kulla modelleeritav mask. Luksuslik hooldus sisaldab kulda, noorendavat ja toitvat kuldgeeli ning kollageenipulbrit, mis lõõgastab nahka ja kirgastab jumet. Maski toetavad toimeained on veel jojoba- ja viinamarjaseemneõli, adenosiin, pantenool ja hüdrolüüsitud kollageeni. 

Ilutöötaja segas kõik koostisosad kokku ning kandis geeli näole. Geel oli äärmiselt paksu 

tekstuuriga, mis aja möödudes muutub kummilaadseks. Kaeti ühtlaselt kogu nägu, silmad ja suu jäeti katmata. Soovi korral pannakse mask ka silmadele, kuid mina seda ei soovinud. See hooldus on väga populaarne, kuna sobib isegi kõige tundlikumale nahatüübile.

Ja käes oli aeg tõeliselt lõõgastuda 20 minutiks. Peale aja möödumist tuli ilutöötaja tagasi ja alustas pea, õla, rindkere ja selja ülaosa massaaži. Ta oli väga hea tunnetusega ja tajus väga hästi kus oli kehas rohkem pinget ning väga oskuslikult eemaldas need kohad. 

Peale massaaži eemaldas maski ja lisas nahale veel Marine Jewel kapsli ja toitva näokreemi.

 

Ja oligi imeline hoolitsus läbi.

 

Shangpree Spa näohoolduse viies samm: hüvastijätt

Taas enda riided seljas ja tagasi eesruumi juures kus meie teekond alguse sai. Enne lahkumist paluti, et veel laseksime kehal selle heaolutundega harjuda, et mitte kohe tänavamelusse joosta. Õrn veesulin ja rahulik muusika taustaks, rõõmsad ja sõbralikud inimesed ümber, muutis õhtupooliku väga hubaseks ja mõnusaks.Kokkuvõtvalt: 

Kogu protsess Shangpree's oli väga nauditav ja lõõgastav - alates vastuvõtust, esmasest puhastusest kuni massaažideni ja lõpetades näohooldusega. Mu nahk tundus pärast hoolitsust nii värskena ja tegelikult oli see hea tunne nahal veel paar päeva. 

Spaa juht ja töötajad olid nii lahked ja sõbralikud, mis tekitas tunde, et kindlasti tahan sinna kunagi tagasi minna.

Kas see on kõik seda ikka väärt? Jah- iga seal veedetud sekund oli seda väärt, selle heaolutunde eest, mida see külastus andis! Nahahooldused Shangpree spaas on võitnud südameid kogu maailmas ja avaldanud muljet isegi kõige nõudlikuma klientuuri hulgas. Need, kes järgivad ranget ja intensiivset nahahoolduserutiini, ei pruugi näha nii olulisi tulemusi kui need, kes on nahamuredega kimpus. 

 

Shangpree spaa: aja broneerimine Seoulis

Shangpree Spaal on Seoulis 2 filiaali, asukohtadeks Cheongdam Gangnami piirkonnas ja Myeongdong. Minul õnnestus külastada Shangpree spaa Cheongdam filiaali. 

Spaa asub glamuurses Seouli Gangnami piirkonnas, mis on ümbritsetud disainipoodide ja kohvikutega. Ideaalne asukoht kus peale väsitavat linnatuuri aeg maha võtta ja lasta ennast poputada. 

Oluline on meeles pidada, et alati tuleb aeg broneerida ja nädalavahetusel spaa ei tööta. Ja mis kõige olulisem- Shangpree spaa on loodud ainult naistele! 

 

Cheongdam aadress: 32, Doan-daero 51-gil, Gangnam-gu, Seoul. 

Aega saab broneerida e-posti teel appointment@shangpree.com

või telefoni teel 02 511 2951

Spaa asukohad: http://shangpree.com/spa/spa-location/

Näohoolduse hind Shangpree spaas algab 130 000 ₩ (umbes 104 või 126 EUR), kuid kahjuks ei avaldata Shangpree veebilehel erinevate hoolduste hindu eraldi, kuid enne broneeringu kinnitamist on võimalik üle täpsustada, mis on just teie poolt valitud hoolitsuse hind. 

Spaa hoolitsused: http://shangpree.com/spa/spa-treatment/

 

Shangpree spaa on jätnud sügava jälje K-Beauty ilumaailma. Suurepärased näohooldused, erinevad ravipaketid, põhjalik nahahoolduspaketid nii seerumite, maskide ja massaažide näol.  

Shangpree tootevalik on saadaval spaades ja ilupoodides. 

2016 aastal avanesid Euroopa uksed Shangpreele. Tooted jõudsid müügile Londonis asuva Harrodsi Kaubamaja Iluosakonda, mis oli esimeseks Korea kaubamärgiks nende ilutoodete riiulil. 

2018 aastast on Shangpree tooted Eestis müügil rosefranklin.ee, Apotheka Beautys ja Tradehouse Nautica ja Kvartali Ilukaubamajas. 

 

Spaa kontseptsioonist: 

http://shangpree.com/spa/spa-concept/

 

Kommentaarid