Tootegrupid

Põnevaid fakte, mida võiks teada Shangpree kohta

08.12.2019 / 0 kommentaari
Põnevaid fakte, mida võiks teada Shangpree kohta

1. Parimatest parimad esteetikud

Shangpree teadus- ja arendustegevuse juht on Korea parim nahahoolduse ekspert Dr. Wol-Hee. Dr. Wol-Heel on doktorikraad rakubioloogias ja teda nimetatakse Korea üheks auväärsemaks esteetikuks. Korea valitsus andis talle volitused luua Korea esteetikute litsentsieksam kus valitakse igal aastal parim esteetik, kes esindab Koread rahvusvahelistel nahahooldus konkurssidel.

Dr Wol-Hee on Shangpree toodete taga, mis tähendab, et igasse tootesse on lisatud  kõrgtasemeline ekspertteadmised, luues ideaalse nahahoolduse igale nahatüübile.

2. Originaalsus

Nii nagu paljud luksusbrändid (nt. Hermès) nii ka Shangpree tegeleb oma knock-offidega. Rõhutatakse toodetel Shangpree spaale viitavad tunnuseid, toodetel on ainulaadsed koodid, kasutatakse kindlat disainijoont ning toodetes on patendeeritud toimeainete segu. On loodud ainulaadsed tooted, mis muudab mitteoriginaaltoodete leviku piiramist, kuna originaaltoodetel on äratuntavad märgid peal. 

Mida see meie jaoks tähendab? Oleme ainsad Eesti levitajad, tehes koostööd otse tootjaga, mis annab klientidele kindlustunde, et tegemist on originaaltoodetega. 

3. Tipptasemel väljaõpe

Shangpree kosmeetikute koolitus sarnaneb rohkem kolledžikraadiga. 

Paarkümmend aastat tipptasemel spaas töötav esteetik võiks töötada ükskõik kus, kuid mitte Shangpree spaas. Olenemata aastatepikkusest kogemusest, peab iga esteetik, keda Shangpree palkab, läbima kolmeaastase koolitusprogrammi, enne kui saab kliendi eest hoolitseda. Shangpree standardid on väga nõudlikud.

Oma kõrgete standardite demonstreerimiseks osaleb Shangpree igal aastal näonaha teraapia- ja nahahoolduse võistlusel, kus saab kokku ilu- ja spaateraapia maailmatase. Korraldab seda CIDESCO. 

2018. aasta juunis teatas Shangpree uhkusega, et Shangpree peaesteetik ja spaadirektor Joo-Eun Kim oli 2018. aasta näoravi konkursi eriauhinna võitja. Kuna see 

on kõrgeim autasu, mida maailmas võidakse saada, nimetatatakse pr Kimi nüüd maailmatasemel  iluterapeudiks.

Pr Kim ei olnud ainus Shangpree esteetik, kes võitis 2018 aastal CIDESCO konkursil auhindu. 2018 aastal osales enam kui 820 inimest kogu maailmast ja kõik 12 osalenud Shangpree esteetikud tõid kaasa auhinnad. 

Viimased 10 aastat on Shangpree osalenud CIDESCO võistlusel ja toonud hulganisti kõrgeid auhindu. See annab tunnistust sellest, et kui kõrged on Shangpree standardid ja kvaliteet aastatega ei lange. 

4. Ainulaadsus

Shangpree on välja töötanud ainulaadsed hoolitsused kogu kehale. Suurepärased näohooldused, erinevad ravipaketid, põhjalik nahahoolduspaketid nii seerumite, maskide ja massaažide näol. See on üks unikaalsemaid nahahooldusmeetodeid, mis jätab nahale tasakaalustatud värskenduse, niiskuse ja rahulolu tunde kogu kehale. 

5. Naisjuht, liider 

Shangpree asutaja Jun Hee-Hyoung on rockstari juhi kehastus, tõeline staar. Jun Hee-Hyoung on Lõuna-Korea presidendi poolt tunnustatud ja auhinnatud. Jun Hee-Hyoung panuatab palju oma ajast heategevusse ja heaolu arengusse Lõuna-Koreas. 

Inimesed tulevad Shangpree tööle, et jääda. Viieaastast töötajat peetakse algajaks. Kui inimesed Shangpreega liituvad, siis nad sealt ei lahku. Töötajad toonitavad järjekindlalt, et Shangpree-s töötamine on samaaegselt töötamine ettevõttes kus on pidev enesetäiendamine ja -areng, kuid samas kuulutakse suurde hoolivasse perekonda. Juhist rääkides toonitati tema positiivsest ja inspireerivast juhtimisstiilist. Töökeskkond on ülimalt sõbralik ja iga ettevõtte osakond on väga põhjalikult läbi mõeldud. Shangpree ettevõttes on loodud puhkeruumid koos sporti tegemist võimalustega, välipark 10 korrusel ja grillismisvõimalus, mida kasutatakse nädalavahetusel. Tippkvaliteetne kino, seminaride ja kontsertite jaoks loodud kaldauditoorium. 

6. Kliendid on kliendid kogu eluks

Kohtumist Shangpree spaasse on keeruline saada, sest kui kliendid on tulnud oma esimesele hooldusele, siis tulevad nad tagasi teise ja siis kolmanda hoolduse järele. Klientide hulgas on palju A-nimekirja kuulsusi, kes tulevad regulaarselt Shangpree spasse hooldusele ja jagavad uskumatuid nahahoolduse tulemusi. Shangpree spaad ei külasta ainult kuulsused, vaid ka nahahoolduse fanaatikud, kes kogu maailmas reisvad Seouli, et osa saada tippkvaliteetsest nahahooldusest ning nad tulevad ikka ja jälle tagasi. 

7. Iga toode on oluline

Enne kui mõni toode arendusse läheb, peab iga viimane Shangpree esteetik selle heaks kiitma, kuna klientide jaoks saab kasutada ainult Shangpree parimaid tooteid. Tooted peavad avaldama muljet kõigile, kes spaasse tulevad või kes kasutavad tooteid kodus. Tooted on ühesugused, mida kasutatakse spaades ja kodus. Kõigile toodetele kehtivad kõrged standardid, seetõttu kliendid nende tooteid armastavadki. S-Energy sari on üks ihaldatumaid liine Shangprees, mis tänu intensiivselt niisutavate patendeeritud toimeainete segule tagab nahale parima nahahoolduse

Kommentaarid