Tootegrupid

Sõbrapäev iseendaga

14.02.2021 / 0 kommentaari
Sõbrapäev iseendaga

❤ Me kõik teame, et veebruar on romantilise armastuse kuu. Nii poed kui ka sotsiaalmeedia on täis kirju armastusest, šokolaade ja kõiki võimalikke kingitusi, mida saame erilisele inimesele saata.

❤ Kahtlemata on see karm meeldetuletus vallaliseks olemiseks. Tänapäeva ühiskonnas nähakse mitu  korda tõelise armastuse leidmist või suhtes olemist õnne sümbolina ning vallaliseks olemine on puuduliku, täitmata elu sünonüüm. Aga kui sõbrapäev on armastuse tähistamine, miks peaksime enesearmastuse võrrandist välja jätma?

❤ Sellepärast tahame sõbrapäeva tähistamiseks võtta teise vaatenurga: enesearmastus. Toomegi välja nüüd tegevused, kuidas tähistada sõbrapäeva, keskendudes iseendale.  

Enesearmastus on armastuse kõige raskem vorm, kuna oleme enda vastu väga ranged ja kriitllised. Aga siiski on kõik võimalik. 

Siin on loetelu tegevustest, mida saate sõbrapäeval enesearmastuse suurendamiseks teha:

  • Alusta päeva kinnitusega! Nii imelik kui see ka ei tundu, on see parim viis võimsale päevale häälestuse seadmiseks. Esimene asi, mida peaks ärgates tegema, on peeglisse vaatama ja korraks meenutama, mida enda juures armastate.
  • Kuula oma lemmikmuusikat. On tõestatud, et muusika kuulamine aitab lõõgastuda ja maandada stressi. Mängige ette oma lemmik Spotyfy muusikakogum. Tantsi kaasa ja tunne ennast vabana. 
  • Võta aega hingamiseks. Pane oma telefon, arvuti, tahvelarvuti kaugemale ja hinga mitu korda. Me kõik teame seda kui hästi see mõjub, kuid unustame selle tihti. Tule, koos meiega ... hinga sisse ... hinga välja! 
  • Valmista endale maitsev söök. Enesehinnang ja enese eest hoolitsemine käivad käsikäes. Toiduvalmistamine on viis mõlema harjutamiseks. Proovi mõnda uut retsepti või valmista oma lemmiktoit, oluline on see, et naudi köögis veedetud aega ja söö just enda jaoks valmistatud maitsvat toitu.

 

Aga kuidas siis veel on võimalik sõbrapäeva tähistada. 

  • Naudi oma hobi. Olgu see siis mõne spordiala harrastamine, millegi meisterdamine, pillimäng või mis iganes tegevus, mis valmistab rõõmu, siis kindlasti peaksid oma aega sellele pühendama. Samas võiksid teha midagi, mida oled juba pikka aega soovinud, kuid on jäänud veel tegemata. 
  • Ole piisavalt julge, et öelda EI. Ära unusta, et öeldes EI, annad teistele teada, et meil kõigil on piirid ja me ei ole nõus neid ületama. Kuigi see ei pruugi alati lihtne olla, on enda jaoks püsimine enesearmastamine ja üks võimalus näidata endale, et olete valmis ennast esikohale seadma. 
  • Poputa ennast kodus. Võta lõõgastav mullivann, pane oma lemmik kangasmask näole ja naudi kodust spaapäeva! See on ideaalne, rahustab meeli ja annab nahale rohkelt elujõudu, et igapäeva toimetustega sammu püsida. 

Ah jaa, ära palun unusta, et inimene, keda peaks kõige rohkem armastama, oled sina ise! ❤

 

Kommentaarid