Tootegrupid

Leaders

Leaders Cosmetics on professionaalne kosmeetika ettevõte, mille asutajateks on Lõuna-Korea Seouli Riikliku Ülikooli tippdermatoloogid, kellel on pikaajaline kogemus rahvusvahelises nahahooldussektoris.
2001 aastal avati esimesed Leaders Ilukliinikud. Sooja vastuvõtu ja klientide soovil loodi nahahooldussarju, mis võimaldavad kodust lahkumata saada spaa väärilise nahahoolduse osaliseks.
Leadersi toodetesse on lisatud ohutud, puhtad ja tõhusad toimeained, mis aitavad ennetada kui ka leevendada nahaprobleeme, tagades klientidele kauni jume. Leaders mõistab kauni naha tähtsust, mis lisab inimestele enesekindlust, mille tulemusel on Leaders Cosmetics pühendunud, et leida parim lahendus ja panustada, et taastuks kaunis nahk.
Peale edukat sisenemist Aasia kosmeetikaturul loodi 2014 ettevõte Šveits Leaders, mille eesmärk oli ühendada Šveitsi tehnoloogia ja Korea teadmised. Suund võeti Euroopa ja Ameerika turule.
Leaders Šveits on välja töötanud erinevad maskide sarju. Valikus on ülikvaliteetsed kangasmaskid, samuti kookosvee ja tipptehnoloogia koostöös loodud geelmaskid, mis sobivad igale nahatüübile ja probleemile.
Ehtne spaa hoolitus kodus, igal pool ja igal ajal.