Tootegrupid

LEADERS

Leaders Cosmetics on professionaalne kosmeetikaettevõte, mille asutajateks on Lõuna-Korea Seouli Riikliku Ülikooli tippdermatoloogid, kellel on pikaajaline kogemus rahvusvahelises nahahooldussektoris.
2001. aastal avati esimesed Leaders ilukliinikud, mis said sooja vastuvõtu osaliseks. Klientide soovil loodi nahahooldussarju, mis võimaldavad kodust lahkumata saada spaaväärilise nahahoolduse osaliseks. Leadersi toodetesse on lisatud ohutud, puhtad ja tõhusad toimeained, mis aitavad ennetada ja leevendada nahaprobleeme, tagades klientidele kauni jume.
Leaders mõistab, et kaunis nahk lisab inimestele enesekindlust. Leaders Cosmetics on pühendunud, et leida parim lahendus ja panustada, et taastuks kaunis nahk.

Peale edukat sisenemist Aasia kosmeetikaturule loodi 2014. aastal ettevõte Šveits Leaders, mille eesmärgiks oli ühendada Šveitsi tehnoloogia ja Korea teadmised. Suund võeti Euroopa ja Ameerika turule.
Leaders Šveits on välja töötanud erinevaid maskide sarju. Valikus on kõrgkvaliteetsed kangasmaskid ja tehnoloogiliselt tipptasemel kookosvee baasil geelmaskid, mis sobivad igale nahatüübile ja probleemile.
Ehtne spaahoolitsus igal pool ja igal ajal - kodus, reisil, hommikul või hoopis enne ööund.