Tootegrupid
4745090041095a-1-scaled-1.jpg Zoom

STAY Safe desinfektsioonivahend 500 ml

Tootekood: 12122
Kaubamärk:
Laoseis: Laos
Hind: 9,90 €
4,95 €

19,80 €/l 9,90 €/l
Kogus: - +
   - või -   

Kasutusvalmis käte desinfektant. Toode on värv- ja lõhnaainevaba. Kätele kandes kuivab kiiresti. Hävitab Gram-positiivseid ja Gram-negatiivseid (sh tuberkuloositekitaja) baktereid ja seeni. Desaktiveerib nii ümbrisega (sh HBV, HIV, HCV, Vaccinia) kui ka ümbriseta viiruseid (Adeno, Rota). Sisaldab käenahka pehmendavaid komponente.

Kasutusjuhend: Toode on mõeldud käte hügieeniliseks desinfitseerimiseks. Kandke pestud ja kuivatatud kätele 3 ml toodet. Hõõruge käsi, kuni need kuivavad. Soovitatav kasutada iga kord enne söömist või saastunud pindade puudutamist.

Tasub meelespidada, et kõige effektiivsem käte puhastamine on käte pesemine sooja vee ja seebiga. Selle võimaluse puudumisel kasutage käsi desinfitseerivaid vahendeid. 

Hoiatused ja ettevaatusabinõud! Ainult välispidiseks kasutamiseks. Tuleohtlik. Vältige silma sattumist. Ärrituse ilmnemisel lõpetage kasutamine. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Hoida eemal kuumusest, tulest, leegist.

SILMA SATTUMISE KORRAL: loputage silma mitu minutit ettevaatlikult veega. Eemaldage kontaktläätsed, kui need on olemas. Silmaärrituse püsimisel pöörduge arsti poole. 

Kogus: 500ml

Säilivusaeg 3 aastat tootmiskuupäevast. Tootmiskuupäeva ja partii numbrit vaata pakendilt.

 

0

Sarnased tooted
Tootekood: 12120 ,   Laoseis: Laos
1,60 € (45%)
2,90 €